KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664069

nr 1566 4069

Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Olja på duk, 50x34cm, yttermått inklusive ram: 71x56cm

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 21:44:47)
Uppdatera
Visning

fredag 22/9, lördag 23/9, söndag 24/9 och måndag 25/9

Auktionen
avslutas:

måndag 25 september kl 20:31:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/9 21:07:16 1      ledande budet*
19/9 18:15:32 1      justering av budtak

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor