KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937058
nr 1693 7058
Oidentifierad konstnär. Signerad, -51, "Menton". Olja på duk, 42x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:30:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr