KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805042
nr 1580 5042
Oidentifierad konstnär. Signerad, marin. Olja på duk, 22x33cm, yttermått inklusive ram: 26x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:26:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr