KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495205
nr 1549 5205
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin, Daterad 1896. Olja på pannå, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 38x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:02:31
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
6