KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624204
nr 1462 4204
Oidentifierad konstnär. Signerad, Månsken. Olja på duk, 54x41, yttermått inklusive ram: 74x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:49:29
25/4 12:35:13
100 kr
25/4 18:44:29