KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477203

nr 1447 7203

Oidentifierad konstnär. Signerad, mansbild. Olja på pannå, 114x81, yttermått inklusive ram: 118x75 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 februari 2022
kl 20:03:21

6/2 15:14:52 1      Vinnande bud