ART / Oil paintings / Oil painting 15763297
nr 1576 3297
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Malmqvist, -53. Oil on canvas, 22x27 cm, outer dimensions including frame: 38x43,
Oidentifierad konstnär. Signerad Malmqvist, -53. Olja på duk, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
SEK 400
Monday November 6 2023
at 20:04:45
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)