ART / Oil paintings / Oil painting 12544522

nr 1254 4522

OIL PAINTING

unidentified artist. Signerad M Duval, bemålad ram. Oil on panel, 47x55 cm,

Oidentifierad konstnär. Signerad M Duval, bemålad ram. Olja på pannå, 47x55 cm

600

SEK 200

Monday May 13 2019
at 19:46:08