KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819381

nr 1481 9381

Oidentifierad konstnär. Signerad Lundell, Ljugarn Gotland, oramad. Olja på duk, 47x33 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 19:57:14