KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024310
nr 1402 4310
Oidentifierad konstnär. Signerad Ljung, Fjordby. Olja på pannå, 21x26, yttermått inklusive ram: 35x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:25:04