KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577307
nr 1457 7307
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 49x64cm, yttermått inklusive ram: 88x104cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:01:08
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)