KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577307

nr 1457 7307

Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 49x64cm, yttermått inklusive ram: 88x104cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 28 mars 2022
kl 20:01:08