KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13227116
nr 1322 7116
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:11:37
300 kr
350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
450 kr
500 kr
700 kr