KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658679

nr 1365 8679

Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna. Olja på duk, 80x63cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:09:29