KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207313
nr 1520 7313
Oidentifierad konstnär. Signerad, kust. Olja på pannå, 21x40 cm, yttermått inklusive ram: 35x53 cm
Kondition: slitage, skadad, färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:43:01
6/2 19:26:35