KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933260

nr 1193 3260

Oidentifierad konstnär. Signerad KA, porträtt. Olja på duk, 55x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 juli 2018
kl 19:32:05

13/7 00:44:11 1      Vinnande bud