KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374332
nr 1337 4332
Oidentifierad konstnär. Signerad J H Grolles, skridskoåkare på kanal. Olja på pannå, 16x21 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:19:16
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)