KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17308183
nr 1730 8183
Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt landskap. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 59x69
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:48:04
6/10 22:37:37