KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544246

nr 1254 4246

Oidentifierad konstnär. Signerad. Italien. Olja på duk, 55x45

Kondition: skadad ram

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 maj 2019
kl 18:32:47

12/5 13:48:08 1      Vinnande bud