KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629024
nr 1562 9024
Oidentifierad konstnär. Signerad Holmé, daterad 1914. Olja på pannå, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 42x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:33:53
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)