KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803369

nr 1380 3369

Oidentifierad konstnär. Signerad, havsmotiv. Olja på pannå, 54x75cm, yttermått inklusive ram: 70x94cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 februari 2021
kl 19:34:14