KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636719
nr 1363 6719
Oidentifierad konstnär. Signerad Hallstedt, Skärgård, 1905. Olja på duk, 12x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:15:43
150 kr
450 kr
500 kr
700 kr