KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14975159
nr 1497 5159
Oidentifierad konstnär. Signerad H Happ, Läsande flicka. Signerad. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 21:00:58
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)