KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763033
nr 1576 3033
Oidentifierad konstnär. Signerad H Andersson, Daterad, 1932, "Primadonna", duk på pannå, 27x19 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:45:27
6/11 14:20:39
100 kr
6/11 15:20:18