KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046332
nr 1404 6332
Oidentifierad konstnär. Signerad GP, 1800-tal. Olja på duk, 16x21cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:00:19
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
nr 1404 6332
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 900 kr |
måndag 21 juni 2021 |