KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837113
nr 1583 7113
Oidentifierad konstnär. Signerad Gerhard, interiör med kvinna. Olja på duk, 65x53 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:31:53
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr