ART / Oil paintings / Oil painting 13449132
nr 1344 9132
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Gärdesgård med björk. Oil on panel, 31x28,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Gärdesgård med björk. Olja på pannå, 31x28 cm
SEK 100
Monday August 31 2020
at 18:01:51
31/8 17:18:52