KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463413
nr 1646 3413
Oidentifierad konstnär. Signerad G. Janzen 1941, brevskivare. Olja på duk: 64x53 cm, yttermått inklusive ram: 74x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:47:30
300 kr
350 kr
400 kr