KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14764337
nr 1476 4337
Oidentifierad konstnär. Signerad 1850, Flicka med djur, Frankrike. Olja på duk, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:55:29
150 kr
250 kr