KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299486
nr 1429 9486
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1878, eka. Olja på duk, 32x46, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:19:55
100 kr
150 kr