ART / Oil paintings / Oil painting 14886216
nr 1488 6216
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Ek, Daterad -48, portrait. Oil on canvas, 46x37, outer dimensions including frame, 68x60,
Oidentifierad konstnär. Signerad Ek, Daterad -48, porträtt. Olja på duk, 46x37, yttermått inklusive ram, 68x60 cm
600
SEK 600
Monday September 5 2022
at 20:50:28
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr