KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033486
nr 1503 3486
Oidentifierad konstnär. Signerad E. Johansson, landskap. Olja på duk, 59x98 cm, yttermått inklusive ram: 72x112 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:37:15
19/11 12:19:11