KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635121
nr 1663 5121
Oidentifierad konstnär. Signerad E Johansson, hus. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
måndag 2 december 2024
kl 19:53:44
Lis Husberg (f. 1920)