KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14974003
nr 1497 4003
Oidentifierad konstnär. Signerad E Åkerberg, Stilleben. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:33:40
21/10 11:23:47
100 kr
21/10 14:38:14