KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655241
nr 1465 5241
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -90, vandrare i vinterlandskap. Olja på duk, 19x16, yttermått inklusive ram: 36x33 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:42:17
700 kr
800 kr
1.000 kr