KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294184
nr 1329 4184
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1944, skärgård. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:16:36
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr