KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655421
nr 1465 5421
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 73. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 107x97cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:59:36
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)