KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16878197

nr 1687 8197

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -04. Olja på duk, 137x137, oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 mars 2025
kl 19:43:20

17/3 17:05:15 1      Vinnande bud
17/3 18:33:21 1      justering av budtak