KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211443
nr 1221 1443
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Nikolajev 1992. Olja på duk, 60x78 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:57:10
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr