KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737176
nr 1673 7176
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 61, Madonna. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 81x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:39:57