KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16516303
nr 1651 6303
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 66, figurer, 29x33 cm, yttermått inklusive ram: 54x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:37:48
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)