KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908306
nr 1490 8306
Oidentifierad konstnär. Signerad C E Bolin. Olja på pannå, 30x36 cm, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:56:26
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)