KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15773475

nr 1577 3475

Oidentifierad konstnär. Signerad, Berthy, Hamnmotiv, 1800-tal. Olja på duk, 21x33 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 november 2023
kl 19:38:29