KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666027
nr 1466 6027
Oidentifierad konstnär. Signerad, barn på gunghäst. Olja på duk, 73x53, yttermått inklusive ram: 85x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:46:23
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr