KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16284270

nr 1628 4270

Oidentifierad konstnär. Signerad, Ångfartyget Motala. Olja på pannå, 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:15:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor