KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16284270
nr 1628 4270
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ångfartyget Motala. Olja på pannå, 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:15:25
100 kr
150 kr
200 kr