KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353162

nr 1235 3162

Oidentifierad konstnär. Signerad, afrikanska dansare. Olja på duk, 75x105

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:57:13