KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353162
nr 1235 3162
Oidentifierad konstnär. Signerad, afrikanska dansare. Olja på duk, 75x105
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:57:13
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr