KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314111
nr 1431 4111
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo, -14. Olja på duk, 116x89 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:11:08
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr