KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264250
nr 1526 4250
Oidentifierad konstnär. Signerad A Olsson, Pojke med leksakselefant. Signerad. Olja på pannå, 71x56 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:12:28
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
800 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)