KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307571
nr 1530 7571
Oidentifierad konstnär. Signerad, A Martini, Landskap med by. Olja på duk, 58x119 cm, yttermått inklusive ram: 90x150 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:50:49
27/3 20:04:46