KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066370
nr 1206 6370
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 41x61
Kondition: duklagningar
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:37:52
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr