KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431071
nr 1343 1071
Oidentifierad konstnär. Sign H Lundahl, "Stigbergstrapporna". Signerad, daterad 1940. Olja på pannå, 30x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:18:56
22/8 19:31:26
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm